Переваги страхування КАСКО перед зберіганням авто на стоянці

Купуючи автомобіль, практично кожен водій стикається з проблемою його зберігання, особливо в темну пору доби. В містах ця проблема збільшується із року в рік, оскільки кількість автомобілів постійно зростає, а інфраструктура, побудована за часів радянського союзу, не може запропонувати необхідну кількість місць на автостоянках.КАСКО чи автостоянка

Через величезний попит і обмежену пропозицію, ціни на місце в автостоянках та гаражних кооперативах постійно ростуть. Причиною цьому є зростання цін на землю і заробітної плати людей, працюючих на даних об'єктах. У Білій Церкві вартість місця на автостоянках коливається від 200 до 400 гривень за місяць (залежить від району міста) і оренди гаража від 300 до 500 гривень. За рік мінімальна вартість нічного збереження автомобіля складатиме щонайменше 2500 гривень.

Поставивши автомобіль на автостоянку, Ви знижуєте ймовірність його викрадення практично до нуля, але ризик пошкодження Вашого автомобіля трішки знизився. Автомобіль, поставлений на автостоянці, можуть подряпати, вдарити, щось розбити або взагалі спалити. На щастя, серйозні пошкодження автомобілів трапляються вкрай рідко, але вірогідність їх виникнення цілком очевидна.

Зазвичай автовласник ніякого договору з автостоянкою не укладає, а облік автомобілів ведеться в журналі схожому на чернетку школяра, який ніякої юридичної ваги не має. Фірми, що організують бізнес по нагляду за Вашим автомобілем не мають власних матеріальних цінностей, і навіть за наявності договору пред’явити претензії на майно не буде на що, оскільки земельна ділянка знаходитися в оренді.

Якщо не вдається поставити автомобіль на стоянку або гараж, можна авто залишити біля під'їзду і перевагою цього є те, що Ви вийшовши з під'їзду відразу сіли і поїхали, немає необхідності йти чи їхати за автомобілем. Мінусом такого варіанта є підвищення ймовірності ризику викрадення (по Україні за рік викрадається декілька тисяч автомобілів) та інших видів часткового чи тотального пошкодження Вашого авто.

Страховка КАСКО покриє ймовірні збитки.

Відмінним варіантом мінімізації збитків від настання різного роду неприємних подій є страхування КАСКО. Вартість КАСКО досить таки висока, але вона здатна себе виправдати, оскільки покриє збиток від можливих пошкоджень авто.

Порівняння страхування КАСКО та плати за автостоянку.

Характеристика порівняння Страхування КАСКО Оренда місця на автостоянці
1. Термін дії. Страхове покриття діє цілодобово і сім днів на тиждень. Під час знаходження автомобіля на території автостоянки.
2. Вартість. Тариф КАСКО в Білій Церкві в середньому складає близько 5%від вартості автомобіля. Якщо ціна авто 100000 гривень, то вартість КАСКО на рік обійдеться 5000. Мінімальна вартість місця на автостоянці складе 2400 гривень за рік.
3. Гарантії відшкодування збитку.  Страхова компанія відшкодує у повному обсязі збитки по полісу КАСКО. Практично відсутні.

 

В розрахунку по таблиці взята середня вартість автомобіля в місті Біла Церква. Але якщо у Вас автомобіль ДЕУ Ланос вартістю 60000, то вартість страховки буде майже ідентичною ціною місця на автостоянці. Придбана страховка КАСКО в страховій компанії компенсує збиток, який може виникнути в будь-який час і в будь-якому місці, навіть якщо Ви будете винні.

Водіям, котрі часто їздять в Київ, варто купити страховку КАСКО. Ризик повного або часткового пошкодження Вашого автомобіля дуже високий через перевантаженість доріг і місць для паркування.

Звертайтеся до фахівців страхової агенції "Надійний поліс" у місті Біла Церква і ми підбиремо Вам оптимальний варіант страхування КАСКО.