Необхідність купувати поліс страхування майна очевидна

Поліс страхування майна оберігає людей від фінансових втрат внаслідок пошкодження житла, оскільки для кожної людини своя оселя є одним з найважливіших складових повноцінного життя. Свій будинок, квартиру можна втратити внаслідок різних непередбачених факторів, які можуть відбутися в будь-який момент і застати людину зненацька.Страхування майна

Повна або часткова втрата житла може статися через:

1. Стихійні лиха. Щорічно спостерігається стійка тенденція зростання кількості природних катаклізмів у світі і фінансові втрати у людей з року в рік лише зростають. Ніхто не в силах запобігти виникненню урагану, повені, удару блискавки, граду і т.д. Стихійні лиха виникають раптово й передбачити їх практично неможливо.

2. Збиток від дій третіх осіб. Кожна людина має сусідів, у одних вони живуть далеко, а декого вони оточують з усіх боків, особливо це характерно для жителів багатоквартирних будинків. Вашому майну може бути завдано значної шкоди від пожежі, потопу або вибуху, що стався з волі або без волі Вашого сусіда.

3. Збиток від власних дій. У Вас може виникнути пожежа в результаті поломки і загоряння побутової техніки чи від власної халатності, відбутися вибух газового устаткування, трапитися потоп.

Перераховані вище фактори практично неможливо запобігти і вони можуть залишити Вас без даху над головою в будь-яку хвилину. Через високу вартість житла ускладнюється можливість придбання нового, оскільки людині потрібно років 20 накопичувати гроші, щоб зібрати необхідну суму. Виходом в подібній ситуації є кредит на житло, але для цього необхідно мати хоч 10-20% власних коштів з оплати початкового внеску. Якщо варіант з придбанням нового житла не можливий, то тоді доведеться його певний час орендувати.

А можна, у разі псування майна, обмежитися лише моральними втратами, оскільки фінансові втрати можна уникнути, оформивши поліс страхування майна в страховій компанії. Поліс страхування майна є гарантією фінансової компенсації за будь-яких пошкодженнях Вашого майна.

Оформіть поліс страхування майна сьогодні!