Чи варто купувати поліс ОСАГО дешево

Згідно чинного законодавства водії зобов’язані купувати поліс ОСАГО у страховій компанії щоб забезпечити виконання своїх зобов’язань перед потерпілою стороною в дорожньо-транспортній пригоді. Ліміти відповідальності страховиків по ОСАГО становлять сто тисяч гривень по здоров’ю і п’ятдесят тисяч гривень по майну.

ОСАГО дешевоПереважна більшість водіїв купують поліс ОСАГО лише для того, щоб не зазнати фінансових санкцій від співробітників дорожньо-патрульної служби, оскільки штраф за відсутність полісу ОСАГО коливається в діапазоні від 250 до 850 гривень. Тому водії шукають варіанти придбати поліс страхування ОСАГО якомога дешевше.

Чим ризикує страхувальник придбаваючи поліс ОСАГО дешево?

Виплату відшкодування внаслідок ДТП по полісу ОСАГО отримує потерпіла сторона і страхувальнику байдуже наскільки довгим буде процес виплати відшкодування. Проблема винуватця ДТП полягає у можливості написання повідомлення про страхову подію. Важливо, щоб поліс ОСАГО був справжнім, бо існує ймовірність придбати підробку (поліс автоцивілки немає ступенів захисту).

Де варто купувати поліс ОСАГО?

Поліс ОСАГО можливо придбати мало не на кожному кроці, що підвищує ризик придбання підробку страхового поліса (особливо на узбіччі доріг, авто базарах,). Варто купувати поліс ОСАГО в офісах страхових компаній, так як це є твердою гарантією справжності страхового полісу. Бажано щоб офіс страхової компанії працював щонайменше декілька років.

Чи варто купувати поліс ОСАГО з нульовою франшизою?

Франшиза – це сума, яка віднімається від суми відшкодування по полісу ОСАГО. В кожному полісі автоцивілки зазначається розмір франшизи і існує міф щодо доцільності придбавати страховку із нульовою франшизою, щоб не сплачувати потерпілій стороні розмір франшизи. Насправді виплату франшизи відшкодування ніхто франшизу не платить В свою чергу, за нульову франшизу потрібно переплатити близько 20%.

Купувати поліс ОСАГО дешево є доцільним для страхувальника, бо в нинішньому механізмі виплати страхового відшкодування страхувальник не взаємодіє із страховиком, у якого було придбано поліс автоцивілки. Головне щоб поліс страхування був справжнім, оскільки близько 20% полісів страхування ОСАГО є фальшивими.

Купуйте поліс ОСАГО в агенції «Надійний поліс» і Ви зможете заощадити та бути впевненими у справжності автоцивілки.