Особливості страхування подорожуючих за кордон

Поліс страхування туристів необхідний кожній людині, що виїжджає в іншу країну, оскільки по ньому будуть відшкодовані витрати по екстреному наданню медичної допомоги в іншій країні.

туристичне страхуванняСтрахування подорожуючих за межі України хоч і не належить до обов'язкових видів страхування, але для отримання візи і при в'їзді в інші країни світу, потрібно його надати уповноваженим співробітникам.

Кількість ризиків, на які поширюється дія поліса страхування подорожуючих, практично не цікавить посольства і митниці країн, куди в'їжджає турист. Основна вимога, яку вони висувають до страхової суми за полісом страхування, що вона повинна бути не нижче 30 тисяч Євро для в'їзду в країни Шенгенської зони, а в країни Північної Америки не нижче 50000 доларів США.

Термін дії полісу страхування туристів повинен збігатися з часом перебування в іншій державі або мати більш довгий період дії. Для людей, які планують кілька разів за рік відвідати іншу країну, можна оформити поліс страхування туристів за кордоном з терміном дії на один рік, але кількість днів покриття по страховому полісу складе від одного до шести місяців.

При виникненні страхового випадку, страхувальник або застрахована особа зобов'язані повідомити протягом двадцяти чотирьох годин в страхову компанію за телефоном гарячої лінії (номер телефону прописується у полісі страхування). Якщо з яких-небудь причин не вдається вийти на зв'язок зі страховою компанією, то необхідно самому звернутися в медичну установу. Потім зібрати всі квитанції про понесені витрати і підтверджуючі документи про настання страхового випадку для подальшого подання в страхову компанію.

Поліс страхування туристів не поширюється на лікування хронічних захворювань та їх загострень, проведення планових операцій, а покриває лише витрати по раптово виниклих проблемах зі здоров'ям.

Плануючи подорож за кордон, намагайтеся обрати максимальну кількість покритих страховим полісом ризиків, навіть якщо страховка за вартістю обійдеться в два рази дорожче, ніж базова. Під час подорожі може трапитися все що завгодно, навіть сама подорож не відбутися за різних обставин.

Поліс страхування туристів за кордоном захистить Вас від всіляких неприємностей.