Страхування КАСКО у місті Біла Церква

КАСКОКАСКО - універсальний продукт, який дає максимум захисту автомобіля для автовласників навіть з невеликим стажем водіння. Автокаско забезпечує великий обсяг страхового покриття і дає можливість вибору ризиків і сервісів (за винятком обов'язкового ризику "ДТП") і дозволяє заощадити.

Придбавши КАСКО Ви отримуєте поліс ОСАГО у подарунок.

Що можна застрахувати по КАСКО?

Автомобілі вітчизняного та іноземного виробництва не старше 12 років, а також додаткове обладнання (ДО), що не входить в заводську комплектацію;Ви можете оформити КАСКО у Білій Церкві і отримати комплексний захист від найпоширеніших ризиків по одному страховому полісу.Від чого захищає поліс КАСКО?

Страховка машини за програмою КАСКО захистить автомобіль і додаткове обладнання від пошкодження або загибелі за ризиком «Збиток» в результаті:

- Дорожньо-транспортної пригоди (ДТП)
- Пожежі (у тому числі в результаті самозаймання ТЗ) або вибуху
- Стихійних лих, небезпечних природних явищ, удару блискавки
- Протиправних дій третіх осіб
- Падіння сторонніх предметів (у тому числі снігу або льоду)
- Механічної дії тварин

Додатково можна застрахувати: Автомобіль і додаткове обладнання за ризиком «Розкрадання» (в разі крадіжки, грабежу, розбою, викрадення).

Страхування автомобіля від угону за програмою КАСКО - розумна інвестиція для спокою автовласника.

Життя і здоров'я водія та / або пасажирів від нещасного випадку в результаті ДТП, що сталося за участю застрахованого ТЗ, у разі тимчасової непрацездатності (без встановлення інвалідності), тривалої втрати працездатності з встановленням інвалідності, смерті.

Переваги страхування автомобіля по програмі КАСКО у Білій Церкві. Якщо ви вирішили застрахувати автомобіль по КАСКО, Ви можете оптимізувати вартість поліса, вибравши тільки ті опції, які вам необхідні, наприклад:

- ремонт на спеціалізованій СТО;

- встановлення франшизи від 0% до 10% від страхової суми (франшиза - частина збитку, яку Ви оплачуєте самостійно);

- розстрочка оплати страхової премії

- здійснення виплат без довідок компетентних органів по скляним елементам, а також у разі пошкодження лакофарбового покриття одного елемента кузова, при відсутності інших пошкоджень;

- наявність безкоштовних сервісних послуг: цілодобова підтримка контакт-центру, евакуація в разі ДТП

Особливості продукту КАСКО це сукупність можливостей.

1. Страхування кредитних автомобілів;

2. Укладення договору страхування на строк від 6 місяців до декількох років.

3. Розширення території страхування на країни СНД, Європи та Азії.

Якщо у вас виникли питання по вартості або умовам страхування, звертайтеся до нас і ми допоможемо підібрати оптимальну програму КАСКО.

Купити страховку КАСКО у Білій Церкві Ви можете за адресою: м. Біла Церква, вул. Фастівська, 23 (будівля Пенсійного фонду, 2 поверх) Тел.: (096) 744 54 54.