Поліс страхування авто на зберіганні

Страхування авто за програмою "авто на зберіганні" забезпечує захист автомобіля за чітко визначеним місцем його знаходження, а саме: в гаражі, на парковці (стоянці), в паркінгу, в автосалоні, на подіумі, під час експонування на виставці або в іншому місці. Поліс автострахування відшкодує збитки, зазнаних Страхувальником через пошкодження, загибель або втрату автомобіля.

авто на зберіганніПерелік страхових ризиків за програмою автострахування "Авто на зберіганні":

1. Пожежа, вибух, удар блискавки.

2. Падіння літальних апаратів.

3. Стихійні лиха, а саме: буря, град, ураган, шторм, шквал, тайфун, смерч (торнадо), повінь (затоплення, паводок, водопілля, сель), зсув (осип, оповзень, гірський обвал і лавина), землетрус, падіння дерев, каміння.

4. Пошкодження водою з систем водопостачання, опалення, каналізації та аналогічних систем, а також проникнення води із сусідніх приміщень, в тому числі пошкодження водою зі спринклерних і дренчерних систем.

5. Протиправні дії третіх осіб (хуліганство, крадіжка, грабіж, розбій, погром, вандалізм).

6. Наїзд/зіткнення наземних транспортних засобів.

7. Викрадення (незаконне заволодіння) транспортного засобу.

Базовий страховий тариф при страхуванні від всіх ризиків становить 1,13% від страхової суми. Ви маєте змогу самостійно обрати перелік страхових ризиків, від яких захистить поліс авто страхування.

Впродовж строку дії договору автомобіль може експлуатуватись у звичайному режимі, але відшкодовуватися будуть тільки збитки, що були завдані автомобілю за місцем дії договору.

Придбайте поліс автострахування за програмою "авто на зберіганні" і захистіть себе від можливих фінансових збитків!