Автоцивілка страхування ОСАГО Біла Церква

ОСАГОПоліс автоцивілка ОСАГО приходить вам на допомогу, коли ви при використанні транспортного засобу заподіяли шкоду життю чи здоров’ю третім особам або пошкодили (знищили) чуже майно.

На відміну від каско, автоцивілка ОСАГО є обов’язковим страхуванням для всіх автовласників. Згідно із чинним законодавством, експлуатувати ТЗ без дійсного поліса ОСАГО забороняється.

Вартість поліса залежить від багатьох чинників: місця реєстрації власника транспортного засобу, віку і водійського стажу вписаних в поліс осіб, кількості страхових випадків за попереднім полісу та ін. Проте, страхові тарифи ОСАГО затверджуються МТСБУ і є єдиними для всіх страхових компаній.

Незважаючи на те, що купити поліс ОСАГО в Білій Церкві можна зараз у багатьох компаніях, потрібно мати на увазі, що від надійності обраної страхової компанії залежить ваше фінансове благополуччя в майбутньому. Якщо компанія, у якої ви купили поліс ОСАГО, стає банкрутом (таке сьогодні не рідкість), то, як правило, вас чекають великі складнощі - аж до того, що вам доведеться відшкодовувати завдані збитки самостійно і збанкрутіла компанія не зможе підтвердити заслужений вами за роки безаварійного страхування клас, від якого суттєво залежить розмір страхової премії по черговому полісу ОСАГО.

Придбати поліс ОСАГО потрібно обовязково.

Багато хто ще памятає страшні історії, коли водієві-винуватцю ДТП припадало на роки вперед планувати свої доходи і витрати, щоб оплатити ремонт пошкодженого, і що найнеприємніше, чужого автомобіля.

Сьогодні, завдяки розвитку системи автострахування в Україні, подібні конфлікти на дорогах стали вирішуватися набагато більш цивілізованим шляхом.

Очевидно, будь-який водій може потрапити в ДТП, незалежно від водійського стажу. За шкоду, заподіяну життю та здоров'ю (водія та / або пасажирів автомобіля іншого учасника ДТП, пішоходам) та / або майну іншої особи (автомобіль, світлофор, автобусна зупинка, стовп з дорожнім знаком, рекламний щит та інші.), Відповідальність покладається на заподіювача шкоди, тобто на людину, яка завдала збитків. Поліс автоцивілки у даному випадку є порятунком.

Важливо розуміти, що вартість лікування або вимоги спадкоємців або потерпілих осіб, у тому числі по пошкодженій майну може досягати десятків тисяч і навіть сотні тисяч гривень і сплачувати його доведеться водієві, який перебував за кермом у момент ДТП.

Якщо Ви бажаєте убезпечити себе від витрат при будь-яких пошкодженнях авто, Вам необхідно придбати поліс КАСКО.

Таким чином, купуючи поліс ОСАГО в Білій Церкві, ви захищаєте себе і свій сімейний бюджет від непередбачених грошових витрат. А страховий захист ОСАГО надійно захистить вас, навіть якщо ви не є винуватцем ДТП.

Підвищити ліміт відповідальності страховика за полісом автоцивілки можливо придбавши додатково до страховки ОСАГО поліс страхування ДЦВ (добровільної цивільної відповідальності).

Купити поліс ОСАГО у Білій Церкві Ви можете за адресою: м. Біла Церква, вул. Фастівська, 23 (будівля Пенсійного фонду, 2 поверх) Тел.: (096) 744 54 54.