Добровільне страхування цивільної відповідальності автовласників

Поліс ОСАГО має стандартні ліміти відповідальності страховиків і на даний момент не завжди ці ліміти можуть покрити збитки, пов'язані з ДТП. Для отримання повного захисту ми рекомендуємо придбати договір добровільної цивільної відповідальності (ДЦВ).

Добровільне страхування цивільної відповідальностіДоговір ДЦВ укладається лише із Страхувальником, який одночасно укладає поліс ОСАГО або вже має діючий поліс автоцивілки.

Страхові ризики полісу страхування добровільної цивільної відповідальності:

- Ризик настання цивільної відповідальності за збиток, заподіяний майну третіх осіб внаслідок ДТП, яка сталася за участю забезпеченого транспортного засобу полісом ОСАГО.

- Ризик настання цивільної відповідальності за шкоду, заподіяну життю та / або здоров'ю третіх осіб внаслідок ДТП, що трапилося за участю забезпеченого транспортного засобу.

Відповідальність Страховика за договором ДЦВ настає лише у випадках, коли після виплати страхового відшкодування за полісом обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів збиток, нанесений третій особі перевищує, встановлений в полісі ОСАГО ліміт відповідальності. Ліміти відповідальності страховика зазначаються у пункті 4 полісу автоцивілки

Страхова сума:

Вибирається Страхувальником на власний розсуд і може складати від 25 000 грн. до 250 000 грн. за ризиками нанесення шкоди майну або життю / здоров'ю 3-х осіб внаслідок ДТП.

Безумовна франшиза:

Франшиза за полісом ДЦВ відсутня;

Страховий тариф:

Залежить від кількості обраних страхових ризиків, страхової суми і може складати від 0,14% до 0,58% від страхової суми.

Переваги страхування в страховій агенції «Надійний поліс» в місті Біла Церква:

- При страхуванні цивільної відповідальності власників наземного транспорту кількох транспортних засобів, може бути застосована знижка від 5% до 15%.

- Знижка для постійних клієнтів до 30%.

- Страхові ризики можуть бути застраховані разом або окремо.

Купуйте поліс ДЦВ і Ви мінімізуєте свої збитки від дорожньо-транспортних пригод!