Оформлення електронного полісу автоцивілки у Білій Церкві

Електронний поліс автоцивілки, як у Білій Церкві так по всій Україні зробити досить просто. Особливо впровадження електронного полісу обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів є корисним для мешканців населених пунктів з населенням менше 50 000, бо вибір страхових компаній доволі мізерний і це спричиняє до того, що вартість полісів автоцивілки є більш високою порівняно з середньою ціною по ринку.

Завдяки електронному полісу автоцивілки кожен автовласник може дистанційно оформити поліс та заощадити до 20% від його вартості.

Перелік документів для оформелння електронного полісу автоцивілки:

- фото водійського посвідчення

- фото технічного паспорту на авто з двох сторін

- фото ідентифікаційного коду (10 цифр)

- фото сторінки паспорта де вказане місце реєстрації (прописки)

Процедура оформлення електронного полісу досить проста:

1. Телефонуєте до представника страхової компанії за номером 096 744 54 54 і обговорюєте вартість та умови страхування.

2. Надсилаєте по Вайберу чи електронною поштою на адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. фотографії вищевказаних документів.

3. Сплачуєте на карту Приватбанка вартість полісу.

4. Отримуєте поліс і самостійно роздруковуєте. Також можна використовувати поліс зі смартфону, пред'являючи при потребі інспекторам патрульної поліції.

Електронний поліс автоцивілки дії по всій території України, станом на 23 червня 2020 року ліміти відшкодування по заподіяній шкоді здоров'ю 260 000 гривень, по майну - 130 000 гривень. Розміри франшизи залежать від ціни, найменше 0, максимальне значення 2 600 грн.

Перевірити справжність вашого полісу можна перейшовши на сайт МТСБУ за адресою: https://mtsbu.ua або за телефоном цілодобової лінії підтримки МТСБУ тел.: 0-800-608-800

Варто зауважити, що по державному номеру автомобіля поліс є чинним з моменту набуття чинності полісу, тобто не одразу після оформлення. Одразу після оформлення ви можете перевірити поліс лише за номером самого полісу, що вказаний зверху (9 цифр).

Оформлення електронного полісу економить Ваш час і кошти.