Довгострокове накопичувальне страхування життя

Довгострокове накопичувальне страхування життя є унікальним фінансовим інструментом, який дозволяє накопичити певну суму коштів до важливої події у вашому житті. За допомогою страхування життя Ви зможете забезпечити фінансовий захист собі та своїм близьким незалежно від наслідків нещасних випадків, хвороб та інших непередбачених подій у житті.

Накопичувальне страхування життяУклавши договір довгострокового накопичувального страхування життя із надійною страховою компанією ви зможете накопичити кошти на квартиру, дачу, машину, до вступу дитини до ВНЗ, до весілля і іншим важливим подіям. Також страхові накопичення можуть слугувати Вам додатковою пенсією, розмір якої залежить виключно від Вас а не чинного законодавства країни.

Умови довгострокового накопичувального страхування життя.

Вік страхувальника: від 18 до 70 років (не старше 70 років на момент закінчення дії договору).

Вік застрахованої особи: від 3 до 60 років (не старше 65 років на момент закінчення дії договору).

Термін страхування: від 3 до 40 років.

Термін дії страхового поліса: 24 години на добу, 365 днів у році, по всьому світу.

Розмір страхової суми: визначається в залежності від терміну дії договору, валюти страхування, щорічних страхових премій, віку і статі застрахованої особи та кількості страхових ризиків.

Страхові ризики: дожиття застрахованої особи до зазначеного в полісі терміну, смерть застрахованої особи або страхувальника в період дії договору, інвалідність.

Валюта страхування: гривня, долар США та Євро.

Гарантія виконання договору страхування страховиком: гарантами по договорам накопичувального страхування життя є міжнародні перестраховочні компанії як Munich Re та Swiss Re.

Поліс довгострокового накопичувального страхування життя є відмінним фінансовим інструментом для накопичення коштів на майбутнє, адже згідно із чинним законодавством страхувальник має право на отримання податкового кредиту на частину щорічно сплачених страхових премій.

Скористайтеся пропозиціями по накопичувальному страхуванню життя від агенції «Надійний поліс» і Ви та Ваші близькі матимете надійне фінансове майбутнє і впевненість у завтрашньому дні.