Добровільне страхування від нещасних випадків

Добровільне страхування від нещасних випадків передбачає собою виплату страхового відшкодування застрахованій особі у випадку нанесення шкоди її здоров’ю внаслідок непередбачених обставин.добровільне страхування від нещасних випадків

Програми страхування від нещасних випадків:

1. Стандартна програма страхування від нещасних випадків. Здійснює страховий захист особи, яка веде звичайний ритм життя та не працює на травмонебезпечних об’єктах і не займається професійно спортом.

2. Страхування школярів. Покриває страховий захист дітей шкільного віку від будь-якої шкоди здоров’ю, які зазнала дитина перебуваючи на території школи, вдома чи на вулиці.

3. Сімейна програма страхування від нещасних випадків. Кожна сім’я має змогу запобігти непередбачуваних витрат від нещасних випадків, уклавши договір страхування на всю сім’ю.

4. Екстремальна програма страхування. Здійснює страховий захист професійних спортсменів, любителів екстремального спорту та роботи пов’язаної з високим рівнем травматизму.

Страхові ризики які покриваються полісом добровільного страхування від нещасних випадків.

1. Травма або тимчасова втрата працездатності внаслідок нещасного випадку. Страховик виплачує одноразово 3% від страхової суми за перші 7 днів непрацездатності, починаючи з 8 (восьмого) дня 0,5% від страхової суми за кожний день непрацездатності, але не більше 50% страхової суми за кожним страховим випадком.

2. Інвалідність (І, ІІ,ІІІ групи) та стійка втрата працездатності застрахованої особи внаслідок нещасного випадку. Страховик виплачує при встановленні I групи інвалідності – 100% страхової суми, II групи інвалідності – 75% страхової суми і III групи інвалідності – 50%.

3. Загибель чи смерть застрахованої особи внаслідок нещасного випадку.

Розмір страхової суми встановлюється в залежності від побажань страхувальника і може становити від 5000 до 100000 гривень. Можливо встановити і більш високу страхову суму, яка узгоджується індивідуально по кожному страхувальнику.

Страховий тариф залежить від терміну і програми страхування та становить від 0,1% до 6,6% страхової суми.

Знижки надаються при повторному страхуванні і страхуванні груп осіб кількістю більше 10.

Щоб укласти договір добровільного страхування від нещасних випадків необхідно звернутися в страхову агенцію «Надійний поліс» за адресою: м. Біла Церква, вул.. Фастівська, 23 (2-й поверх). Тел.: 068 118 77 47.