Обов’язкове страхування від нещасних випадків на транспорті

Програма обов’язкового страхування від нещасних випадків на транспорті покриє матеріальні збитки пов’язані зі шкодою здоров’ю застрахованої особи під час перебування на транспорті. Вона є обов’язковою для юридичних осіб, які у своєму штаті мають водіїв.

Нещасні випадки на транспортіСтрахова сума по обов’язковому страхуванні від нещасних випадків на транспорті становить 6000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або 102000 гривень.

Базовий страховий тариф становить 0,17% від страхової суми на кожного водія. Постійним клієнтам з великою кількістю водіїв надаються знижки.

Перелік страхових випадків по страхуванню від НВ на транспорті:

1. Тимчасова втрата застрахованим працездатності внаслідок нещасного випадку на транспорті;

2. Одержання інвалідності застрахованим внаслідок нещасного випадку на транспорті;

3. Загибель або смерть застрахованого внаслідок нещасного випадку на транспорті.

Процедура отримання страхового відшкодування застрахованою особою при настанні страхового випадку здійснюється у наступному порядку.

1. Одержання застрахованим травми внаслідок нещасного випадку на транспорті при встановленні йому інвалідності: I групи – 90% страхової суми, II групи – 75% і III групи – 50%.

2. Тимчасова втрата застрахованим працездатності внаслідок нещасного випадку на транспорті. Виплата страхового відшкодування здійснюється із розрахунку за кожну добу непрацездатності – 0,2% страхової суми, але не більше 50% страхової суми.

Договір обов’язкового страхування від нещасних випадків на транспорті поширює свою дію лише на територію України.

Звертайтеся в страхову агенцію «Надійний поліс» за адресою: м. Біла Церква, вул. Фастівська, 23 (2 поверх), тел.: 068 118 77 47 і завжди будете впевнені в отриманні страхового відшкодування.