Поліс страхування подорожуючих у Білій Церкві

Купуючи поліс страхування подорожуючих в страховій компанії «Брокбізнес» у Білій Церкві, Ви захищаєте себе від непередбачених ситуацій, які можуть виникнути під час Вашої поїздки: при виникненні екстреної ситуації страхова компанія візьме на себе організацію та оплату медичних послуг, включаючи купівлю виписаних лікарем ліків, оплатить візит близького родича в клініку і подбає про повернення дітей потерпілого додому. До того ж, при в'їзді до багатьох країн, потрібна наявність медичного страхового поліса.Страхування туристів

Як працює страховий захист подорожуючих?

У разі виникнення екстреної ситуації, Вам потрібно зателефонувати за цілодобовим телефоном, вказаним на страховому полісі, і російськомовний оператор організовує надання швидкої медичної допомоги, забронює місце в клініці або викличе лікаря додому. Також він повідомить Вам адреси найближчих клінік, в які Ви можете звернутися.

Якщо Вам знадобляться юридичні послуги або допомогу перекладача, оператор організовує їх надання.

Якщо витрати по страховому випадку були оплачені застрахованим самостійно, після повернення з поїздки потрібно пред'явити документи, що підтверджують зроблені витрати, в страхову компанію із заявою про компенсацію цих витрат.

Основні ризики, які покриває поліс страхування подорожуючих:

- Медичні та медико-транспортні витрати

- Медична та посмертна репатріація

- Витрати на візит близького родича

- Дострокове повернення у випадку смерті найближчих родичів Застрахованої особи;

- Дострокове повернення дітей Застрахованої особи віком до 16 років

- Повна загибель, часткове пошкодження, крадіжка, зникнення багажу

- Витрати на отримання юридичної допомоги

- Заміна документів при їх втраті чи крадіжці

- Технічний асистанс.

Вартість полісу для дорослого віком від 17 до 64 років, страхова сума 30 000 евро в країни Шенгенської зони становить:

- на 7 днів - 2,50 Євро;

- на 14 днів - 4,20 Євро;

- на 30 днів - 7,20 Євро;

- на 90 днів - 20,30 Євро;

- на 365 днів - 68,50 Євро.

Ціни зазначені орієнтовні і залежать від терміну страхування. Термін туристичного страхування обирає сам страхувальник від 3 до 365 днів.

Для дітей віком від 1 року до 3 років вартість подвійна.

Для спортсменів та туристів, чия поїздка супроводжується підвищеним ризиком для здоров'я вартість полісу медичного страхування туристів розраховується індивідуальнио.

Переваги придбання страхового поліса подорожуючих за кордоном в компанії Брокбізнес:

Брокбізнес – це крупна загальнонаціональна компанія, що має розгалужену мережу представництв та багаторічний досвід страхування. За цей час створений оптимальний набір страхових послуг, що дозволяють відчувати себе комфортно в подорожах.

У разі, якщо Ви виїжджаєте не один, можливо застрахувати також і Ваших близьких. Поліс страхування подорожуючих використовується для будь-яких поїздок: туристичних, особистих, відряджень, для занять спортом.

Ви можете вибрати комбінацію страхових ризиків, найбільш зручну саме для Вас
Зона дії полісу страхування подорожуючих включає в себе всі країни світу, за винятком тих, на території яких проводяться військові дії або епідеміологічні зони

Купити поліс страхування подорожуючих у Білій Церкві Ви можете за адресою: м. Біла Церква, вул. Фастівська, 23 (будівля Пенсійного фонду, 2 поверх) Тел.: (096) 744 54 54.