Страховка КАСКО запобігає зайві витрати власника автомобіля в разі пошкодження його транспортного засобу в результаті непередбачених обставин. Обумовивши зі страховою компанією всі умови страхування КАСКО, страхувальнику необхідно надати автомобіль на огляд працівнику страхової компанії, який здійснює огляд транспортного засобу згідно затвердженої процедури.КАСКО Біла Церква

Підготовка автомобіля до оформлення договору КАСКО.

1. Усунути всі пошкодження. При наданні автомобіля для страхування по КАСКО необхідно здійснити ремонт всіх пошкоджених частин автомобіля. Якщо автомобіль має не усунені пошкодження на момент оформлення страховки КАСКО, то при додаткових пошкодженнях вже раніше пошкоджених деталей виплата відшкодування буде частковою (не більше 50% від вартості ремонту пошкодженої деталі). Усі наявні пошкодження зазначаються в заяві до договору і робляться їхні фотографії.

2. Автомобіль повинен бути чистим. Оформляючи договір страхування автомобіля, представник страховика здійснює візуальний огляд і робить фотознімки автомобіля. Коли автомобіль без пошкоджень має забруднену поверхню, то у випадку незначних пошкоджень лако-фарбового покриття страхова компанія може відмовити у виплаті страхового відшкодування через неможливість визначення наявності пошкодження на момент оформлення договору КАСКО. Надання автомобіля на огляд в страхову компанію чистим вигідно страхувальнику і попередить можливі непорозуміння.

Підготовка транспортного засобу до оформлення договору КАСКО важлива, але представляти автомобіль на огляд в страхову компанію потрібно в світлий час доби. Страховиками не приймаються до уваги фотографії, зроблені під час огляду автомобіля в темний час доби.

Щоб уникнути різного роду непорозуміння необхідно страхувальнику самому подбати про те, щоб автомобіль не мав пошкоджень, був чистим і тоді страхова компанія відшкодує в повному обсязі збитки, отриманий під час дії договору страхування.

Зробіть правильний вибір КАСКО і уважно вибирайте страхову компанію, оскільки від цього залежить повнота і швидкість отримання страхової виплати. Потрібно уважно прочитати договір КАСКО, оскільки цим документом, а не словами агента, страхова компанія керується при здійсненні виплат відшкодувань.

Оформляйте договір КАСКО у Білій Церкві і отримаєте страховий захист від ймовірних неприємностей.